BALAJ - M

Shitet nga: ali 12 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e kervetav 100% nga druri kurse Jogat jan anti bakterial dhe prodhim italian me 2 vite garncion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim