Balaj-M

Shitet nga: Ali 10 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e shum llojev te kervrtatb 100% nga druri gjindemi ne fushkosov si dhe shitjen e Jogav prodhim italian me dy vite garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim