Dhomë gjumi

Shitet nga: A.Veseli 14 Gsh 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat, orman (3 pjesësh), dy komodina shtrati dhe komoda me xhama.

Kontakti:
044/124630 ose/dhe 049/124630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim