Dhomën e gjumit dhe dhomë për fëmijë -URGJENT

Shitet nga: Kujtim Makolli 03 Qer 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomën e gjumit, dhe dhomë për fëmijë (3 shtretër), në gjendje të rregullt (URGJENT). Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim