Dhome gjumi

Shitet nga: Nm 18 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma eshte e firmes Alpino me permasa 240 me 220 shtrati 260 me 220 ormani,dy anesore dhe komodina me pasqyre si dhe ne qmim hyn edhe dysheku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim