Dollapin per dhome gjumi

Shitet nga: deniz 04 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes dollapin per rroba .Dollapi eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte i demtuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim