Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN Dje 22:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jan me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin viber +38344152077 dhe +38349152077 transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Dhe Zvicres Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Mobileria art design
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim