Krevat

Shitet nga: xxx 06 Sht 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dhomat per femije jan te Ruajtura jan perdorur shum Pak si dhe shitet nje krevat qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim