Krevat gjumi dhe regall komplet

Shitet nga: Albini 07 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevat dhe regall komplet jogun eka te rii joguu esht shum i shtrejnt per me shum info kontaktoni
Qmim i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim