Kreveta

Shitet nga: Burim 14 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kemi. dy kriveta dhe ni qysh plus kemi dollapa per kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim