Mobile 1, 2 , 3

Shitet nga: Ylli 03 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes mobile 1,2,3 jan shum te ruajtur pak te perdorura . jane prej simpos edhe televizori eshte edhe 3-shi ka ngjyren e njejte me 2-shin dhe 1-shin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim