Mobile dhe ni Komod

Shitet nga: Burim 14 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
nr e telefonit 049767916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim