Mobilje 1.2.3

Shitet nga: Ylli 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mobilet 1,2,3 jane te ruajtura shum pak te perdorura , nga prodhimi SIMPO 2-shi dhe 3-shi mund te shtrehen po ashtu shes edhe nje televizor .... Mund te na informoni ne nr. 044-455-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim