Mobilje

Shitet nga: Qendrim 28 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mobiljet per dhome dite 2 3sha dhe nje fotele,
Jane shume te ruajtur dhe pak te perdorur cmimi i volitshem
MUND TE KONTAKTONI DHE VIBER
37744906200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim