NTP BALAJ-M

Shitet nga: Ali 11 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin e shtretrve nga druri te dimensionev te ndryshme si per te rritur ashtu edh per femi prodhimet tona mund ti gjeni ne Elkos centr ne pej si dhe ne isniq-Decan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim