PRANOJM NJE VETUR KOMPENZIM ME MOBILJE.

Shitet nga: Enis 05 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
pranojm nje vetur kompenzim me Mobilje vetura duhet te jet 2003-2008 per me shum kontaktoni ne 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe mund te na shkruani edhe ne viber +377 44 799 989 falemnderit per mirekuptimin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim