Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 24 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro dhe 600 euro,dhoma esht komplet me dyshek ortopedik ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,, Transporti dhe Montimi Gratis.
Gjindemi ne Ferizaj


Telefon; +377 44 152 077 ose , +386 49 152 077,
.
Porosit mund ti boni edhe nepermjet Telefonit______E-mail arton49@hotmail.com

We manufacture all types of furniture SKYPE---- arton.shillova1
Ferizaj KOSOVE.
.
since 1992.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim