Prodhojme dhoma gjumi sipas porosise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bunjamini 23 Gsh 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojme dhoma gjumi, mobilje per sallon (garniture 3+2+1) paradhoma, kuzhina, tavolina si dhe Interier per lokale afariste.
Te gjitha sipas porosise dhe me qmime te tregut.
044-514-788
049-514-788
Viber +37744514788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim