Shes 2 shtretër dhe komode

Shitet nga: ilir 25 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 shtretër te perdorur, jane ne gjendje te mire mund te shtrihen dyte.
Çmimi per cope eshte 50 euro ndersa dyte 80 euro.

Ndersa, komoda eshte ne gjendje te mire ka pjesen e vareses per rroba, ndersa tek pjesa e pasqyres ka disa rafta per te vendos gjera te ndryshme,poashtu ka raftin poshte vareses.

Çmimi per komode eshte: 70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim