Shes Keto Mobilje

Shitet nga: Agim 12 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 Shtrata per Fjetje 100 Euro
Dhe 1 Komod E Punuar Nga Dora 250 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim