Shes komod prej drurit,dy krevet te simpos,tepih

Shitet nga: izja 11 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Komoda e drurit e re , krevetat e rujtur te simpos dhe me gersher te reja , tepihi i ruajtur po ashtu vjen edhe me tavolin.Shkaqet e shitjes sepse nuk i perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim