Shtreter per fjetje MOICA

Shitet nga: Muhamet 27 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy shtreter Moica te pershtatshem per fjetje si ne foto, te dyja shtrihen per fjetje dhe jane te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim