Shtreter per fjetje MOICA

Shitet nga: Muhamet 27 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy shtreter MOICA te cilet shtrihen dhe jane mjafte te pershtatshem per fjetje dhe per qendrim ditor. Jane e ruajtur siq shihet ne foto.
Kontaktoni ne tel: 049 654 024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim