dhoma gjumi

Shitet nga: dhoma gjumi 05 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dhomat jan te kualitetit te lart dhe me 3 vite garancion si ne baz ashtu edhe ne shtroj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim