kuzhina 3.45 El

Shitet nga: besi 06 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kuzhina me elemente shitet komplet e perdorme 1vit shitet komplet me elemente pllake .furre .maqina e enve .figrofer 1.77 aspiratore komplet 1000Ero dhe shese 3dyre me ndriqim 90x2.50m
dhe nja pa ndriqim 90x2m
Qmimi per dere 50ero
komplet krejt 1200ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim