shtreter per fjetje shkall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lindi 15 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shtreter per fjetje shkall si dhe pun te tjera nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim