Inventar i kuzhines

Shitet nga: Zijadin 22 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë

shitet inventari i kuzhines pa elemente perciellse vetm me frigorifer montues ,tavolina e bukes dhe 3 dyer te dhomave

NUMERI KONTAKTUES 044/366-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim