KUZHINA .

Shitet nga: FABRIKA AREV 29 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   280 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
SHESIM KUZHINA 2X2.4 VETEM 280 EURO ME NGJYRA SIPAS DESHIRES SUAJ.
PUNOJM VETEM ME POROSI dhe me ngjyra te ndryshme.

PRODHOJM EDHE KUZHINA MODERNE,DHOMA GJUMI,TRAPEZARI ETJ

GJINDEMI NE FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim