PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 07 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me teknikte avansume e me dizajne te ndryshm e ngjyra te shumt sipas deshires montim dhe transport esht falas ne gjith kosoven per ma shum info kontaktoni ne nr 044296758 ose ne email ragipi-dekor@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim