PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 16 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me ngjyra te shumta e me dizajne moderne. Me teknik te avansume dizajni transporti dhe montimi jan gratis ne gjith kosoven per ma shum na kontaktoni ne tel 044296758 ose mund te na gjeni ne facebook me emrin RAGIP PREBREZA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim