PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: Ragip 07 Tet 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me teknik te avansume e mengjyra te ndryshme montimi transporti ne gjith kosoven jan falas per ma shum na kontaktoni ne nr 044296758 si dhe mund te na gjeni ne facebook me emrin. Ragip Prebreza ose RAGIPI DEKOR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim