PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 16 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me teknik te avansume e me ngjyra te ndryshme transporti e montimi jan falas ne gjith kosove per ma shum na kontaktoni ne nr 044296758 si dhe mund te na gjeni ne facebook me emrin Ragip Prebreza ose RAGIPI DEKOR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim