Punojm kuzhina me porosi

Shitet nga: uka dizain 05 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
punojm kuzhina dhoma gjumi dhoma femije para dhoma dyr te dhomav etj si dhe bojm montimin e transportin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim