Punojm kuzhina sipas porosis

Shitet nga: Ragip 07 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me teknik te avansuar montimi dhe transporti asht falas ne gjith kosoven per ma shum info kontakto ne nr 044 296758 ose ne imail adresen ragipi-dekor@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim