Punojm kuzhina sipas porosis

Shitet nga: Ragip Sot 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me teknik te avansume me 5 vite garancion ngjyra dhe modeli i kuzhines punohet sips porosis per ma shu informata kontaktoni ne numrin 044296758 ose ne email adresen ragipi-dekor@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim