RAGIPI DEKOR PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 07 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumta me teknik te avansume . Dizajni montimi dhe transporti jan falas ne gjith kosoven per ma shum mund te na gjeni ne email adresen.Ragipi-dekor@hotmail.com ose ne facebook me emrin .RAGIP PREBREZA ose RAGIPI DEKOR SI DHE MUND TE NA KONTAKTONI NE NR 044296758.NE MUND TE NA GJENI ne magjistralen Prishtin aeroport ne fshatin vragoli ,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim