RAGIPI DEKOR PUNOJM KUZHINA SIPAS POROSIS

Shitet nga: ragip 07 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumta e me teknik te avansume . Dizajni montimi dhe transporti jan falas ne gjith kosoven per ma shum mund te na gjeni ne facebook .RAGIP PREBREZA .ose ne RAGIPI DEKOR . SI DHE MUD TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN ..044296758 e mund te na gjeni ne magjistralen fush kosov airoport ne fsh vragoli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim