Shitet Kuzhina

Shitet nga: Hamdi Syla 30 Jan 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina e cila është e përdorur vetëm 3 vjet.Është e ndërtuar nga dru i cilsisë shum të lartë dhe shumë të trashë e të fortë,e ka gurin të kualitetit 100%.
Kuzhina është me kthesë.Arsyeja e shitjes rimodelim i kuzhinës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim