1 dysh 1 fotele dhe nje Tavolin

Shitet nga: Ismet 12 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 1dysh 1fotele dhe nje tavolin ngjyrat jan te gjitha te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim