3 ULSE+2 ULSE +1 ULSE -lekure

Shitet nga: sabit 21 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
3 ULSE +2 ULSJA dhe 1 uslaja jan lekure 100%dhe shume te mira pak te perdorura,Prodhime Indonezis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim