Dhome dite

Shitet nga: Genc shala 09 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes treules, dyules, fotele, tavoline, tepih, komodine, komodine zbukuruese dhe orman te madh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim