Divan këndorë orman TV me tavolinë

Shitet nga: Sokoli 16 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR   199 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet divani këndor, ormani dhe televizori me tavoline., vetem 155€. o44 812 353. Fushëkosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim