Divan

Shitet nga: Krenar 20 Mar 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Gjithqka ne rregull, dhe cmimi eshte fiks. 50€ Vlen vetem per 1 divan. Gjithsej kemi 2. Numri kontaktues 044/511/656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim