GRT 3+2+1+1+1+1 + TRI TAVOLINA MESIT SHUM TE MIRA

Shitet nga: ENVER 02 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
GRT TRESH DYSH +KATER FOTELE + TRI TAVOLINA MESIT GANTRA OSHT SHUM E MIR E RUJTNE PER MARAKLI PO UNE E KAM VEDIN E NGUSHT DHE NUK MI NXEN PER AT ARSYE PI SHES QMIMI 1150 EURO MUNE ME FOL PER QMIM AMA MALLI OSHT I MIR JU FALEMINDERIT PER MIR KUPTIM GJENDEMI TE SHKOLLLA MIHAL GRAMENO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim