Garnitur 3-3-1 per sallon

Shitet nga: Iliri 21 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Garniture salloni 2 tresha dhe nje 1-sh,te perdorur por te ruajtur mire
Jane ne gjendje te mire dhe funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim