Kaftorr nxemje me plin dhe rrym 2 kauqa

Shitet nga: Nxemje 11 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kaftorrin dhe nxemjen me boc plini dhe me rrym grialic Jan shum pak perdorura dhe dy kauqa ngjedje tmir kaftorri me nxemjen 150 kauqat 2t 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim