Kaftorr nxemje plin rrym dhe dy shtreter

Shitet nga: Kaftorr 13 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kaftorrin dhe nxemjen me plin te cilat Jan perdorur shum pak Jan thuajse treja 140 euro shes dy kauqa gjendje shum tmir 90 euro komplet tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim