Kauqa (mobilje) per sallon

Shitet nga: Bujari 09 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqa per sallon, jane shum pak te perdorur dhe ne gjendje shum te mire. Kauqat nuk ndahen dhe jan: 2 tresha, 2 dysha dhe 2 nisha.
Per me shum na kontaktoni ne : +37744885587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim