Komoda

Shitet nga: Ibrahim 21 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden ne gjendje te rregullt dhe eshte shume e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim