Komodinë për Tv

Shitet nga: Dini 29 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komodinën për TV për vetëm 60Euro.
Komodina është e ruajtur mjaft mirë dhe ka dimensionet 220 X 150 X 0.43. 
Gjendem në Fushë Kosovë, te rrethi.

Numri kontaktues:
044 876 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim